Esam pieredzes bagāta un augoša kompānija, kura Latvijas tirgū darbojas kopš 1997. gada, piedāvājot dažādas izstāžu un būvniecības sistēmas.
Sākotnēji uzņēmuma galvenais darbošanās virziens bija funkcionālu, viegli saliekamu un transportējamu, kā arī drošu izstāžu sistēmu Elfra ražošana un izplatīšana, kas ļāvusi uzņēmumam uzkrāt vērienīgu pieredzi un zināšanas izstāžu nozarē.

Šobrīd paralēli izstāžu sistēmām esam attīstījuši arī būvniecības sistēmu ražošanu un pārdošanu. Saviem klientiem piedāvājamizstāžu, degustāciju stendus, letes un banerus, kā arī biroju nodalošās starpsienas, WC un dušu starpsienas. 

Mūs raksturo uzticamība, personiska attieksme un izdomas bagātība. Atbildīgi pieejam katram klientam un projektam, jo mūsu pārliecība – uzņēmuma veiksmes pamatā ir apmierināts klients. 

SALIEKAMO KONSTRUKCIJU CENTRS ir izstāžu pakalpojumu un saliekamo konstrukciju ražotājs un izplatītājs. 

Cieša sasaiste ar Latvijas izstāžu nozari, uzņēmuma aktīva nostāja un atvērtība ļāvusi uzkrāt un dalīties ar ievērojamu izstāžu dalības pieredzi.
Uzņēmuma veiksmes pamatā ir apmierināts klients, kas sasniedzis savu mērķi izstādē, prezentācijā vai jebkurā citā akcijā.
Individuāla un atbildīga pieeja katram klientam un katram projektam ļauj efektīvi realizēt šo mērķi dzīvē.

Uzņēmuma misija ir dot savu ieguldījumu izstāžu nozares attīstībā.

KONSULTĀCIJAS

Uzņēmums dalās uzkrātajā izstāžu pieredzē un zināšanās. Tiek sniegtas konsultācijas, kā labāk, efektīvāk sasniegt izvirzītos izstāžu mērķus. Konsultācijas iztāžu plānošanā, stenda plānošanā, apmeklētāju plūsmu organizēšanā, produktu prezentēšanā, vispārējie stenda izveides principi u.c. specifiska informācija

SALIEKAMIE IZSTĀŽU STENDI

Saliekamie stendi izstādēm un prezentācijām. Iespēja viegli, droši un pārliecinoši prezentēt savu ideju, kad jāpārliecina pirmo reizi. Plašas pielietojuma iespējas: izstādēs un starpizstāžu periodā, prezentācijās, semināros, apmācībā, degustācijās, speciālās kampaņās un daudzos citos masu pasākumos. Funkcionalitāte: portatīvi, viegli saliekami, viegli transportējami, droši, uzticami, kalpo ilgu laiku. Pārliecinošs, liels reklāmas laukums. Uzņēmuma klienti iegūst kvalitatīvu, labi pārdomātu un efektīvu risinājumu kopumu, atbilstoši vajadzībām, kas sasniedz izvirzīto mērķi un rada reālu atdevi no reklāmas pasākuma

Previous slide
Next slide

CONA 70 CLASSIC

Previous slide
Next slide

CONA 70 HPL

Previous slide
Next slide

CONA 70 GLASS