Stends biežām prezentācijām

Vairākas prezentācijas vienā dienā, turklāt dažādās vietās. Saspringts grafiks, nav laika gatavoties katrai no prezentācijām. Bet kā piesaistīt prezentāciju apmeklētāju uzmanību? Tajā pat laikā, atvieglojot pārdošanas menedžeru un apmācību vadītāju darbu, lai skriešana uz katru no tikšanām un neskaitāmu prezentācijas materiālu nešana līdzi nešķistu kā murgs?

Biežām prezentācijām iesakām kādu no saliekamajiem banera tipa stendiem – roll – up vai L – veida banera stendu, jo:

1.tie ir ērti un ātri uzstādāmi ( 2 - 3 minūšu laikā tas būs pa spēkam izdarāms jebkuram);

2. šāda tipa stendi ir viegli (aptuvenais tā svars ir 4 kg);

3.tie ir ērti pārvadājami speciāli paredzētajos transportcilindros (stends ir ērts pārvadāšanai pat sabiedriskajā transportā);

4.banera tipa stendi ir ekonomiski, nomainot tikai vizuālo informāciju, ir lietojami neskaitāmas reizes, (jaunu produktu gadījumā nav nepieciešams pirkt jaunu stendu, jo banera stendu konstrukcijā ir iespējams viegli nomainīt jaunu vizuālo materiālu);

5.tie ir lielisks palīglīdzeklis, vizuālās informācijas nodrošinātājs, gan prezentācijās, reklāmas akcijās, izstādēs un tml. (izvietojot oriģinālu vizuālo materiālu, īsu tekstuālu informāciju, stends ir lieliska reklāma uzņēmumam, jaunam produktam vai pakalpojumam).

Parasti šāda veida stendus izvēlas farmācijas vai kosmētisko produktu ražotāji un izplatītāji, jo dodoties pie klienta banera stendu ir ērti pārvadāt, ātri uzstādīt un tas ir lielisks palīgs jaunu produktu popularizēšanā. Tāpat banera stendus izvēlas izvietot arī lielveikalos pie produktu plauktiem, lai izceltu jaunumu, vai ofisos, kuros bieži iegriežas klienti, piemēram, tūroperatoru birojos.

 

Saliekamo konstrukciju centrs piedāvā triju veidu banera stendus:

  • Elfra ABC– L veida banera stendu, kurā plakāta stiprinājumiem ir click profils, kas nodrošina ātru plakāta nomaiņu. Palīgsprezentācijās, reklāmas akcijās, jaunu produktu popularizēšanai.
  • Elfra Zoom– vieglas konstrukcijas, automātiski ierullējams roll – up tipa stends. Pateicoties stenda regulējamām atbalstkājām, tas ir stabils un drošs. Roll-up tipa stends ir lielisks palīgs lielveikalu akcijās, kur to iespējams novietot pie veikala ieejas vai produktu plaukta, lai pievērstu apmeklētāju uzmanību.
  • Savukārt Elfra Zoom Lux stenda konstrukcija salīdzinājumā ar stendiem ABC un ZOOM ir nedaudz platāka. Šis stends būs lielisks palīgs ne tikai prezentācijās, bet arī konferencēs vai sanāksmēs, savienojot vairākus kopā, iegūstot fona sienu. Platā stenda pamatne nodrošina lielisku tā stabilitāti. Savukārt automātiski atveramais stenda korpusa vāks nodrošina ērtu plakātu maiņu.