Stenda noformēšanai jāizvēlas pieredzes bagāta firma

Latalko – alkoholisko dzērienu vairumtirgotājs Latvijā kopš 2004. gada. Uzņēmums savu četru gadu darbības laikā ir piedalījies ne vienā vien vietēja un starptautiska mēroga izstādē, pirms kurām rūpīgi plāno un apsver stenda iekārtojumu un prezentāciju.

Vaicāts, kādu stenda veidu uzņēmums parasti izmanto izstādēs, firmas pārstāvis Lauris Liepiņš skaidro, ka pēdējo 2 gadu laikā firma specializējusies alkoholisko dzērienu degustācijā izstāžu laikā, līdz ar to izvēlas ērtus un praktiskus stendus, kas piemēroti degustācijām. Tāpat L. Liepiņš skaidro, ka lielu lomu stenda izvēlē nosaka mērķis ar kādu uzņēmums dodas uz izstādi, ko vēlas panākt tajā piedaloties.

Kā vēl vienu panākumu atslēgu veiksmīgai dalībai izstādē firmas pārstāvis min pareizi izvēlētu, pieredzes bagātu firmu, kura gatavo un noformē stendu. Svarīga ir savstarpējā sapratne starp stenda pasūtītāju un izgatavotāju, noformētāju, lai tas tiktu noformēts atbilstoši uzņēmuma tēlam un ziņojumam, kuru tas vēlas nodot izstādes apmeklētājiem- potenciālajiem klientiem un sadarbības partneriem.

Tāpat L. Liepiņš uzsver, ka nedrīkst aizmirst arī pašu prezentācijas izskatu, jo liela nozīme ir pareizi izvēlētām krāsām, noformējumam un pasniegšanas manierei. Laipni stenda darbinieki, uzņēmuma tēlam atbilstošas krāsas un apmeklētāju uzmanību piesaistoša prezentācija- viennozīmīgi svarīgākie aspekti laba produkta imidža veidošanai un vēlamā rezultāta sasniegšanai.