Saliekamo stendu praktiskais pielietojums starp izstāžu periodā

Saliekamo stendu ērtais, praktiskais un finansiāli efektīvais pielietojums izstādēs nevienam vairs nav noslēpums, bet ko iesākt ar stendu pēc izstādes, kur likt banera stendu, leti, bukleta turētāju u.c.? Vai tiešām tie jānovieto uzņēmuma noliktavā līdz nākamajai izstādei? Noteikti, nē, katram no izstādē izmantotajiem saliekamajiem stendiem iespējams atrast jēgpilnu pielietojumu arī ikdienā, organizējot degustācijas, reklāmas akcijas, izvietojot tos tirdzniecības vietās vai birojā, konferencē vai uzņēmuma kopsapulcē.


Tā, piemēram, banera tipa stendi un bukletu turētāji var tik izmantoti tirdzniecības vietās vai uzņēmuma birojā, letes un lielformāta rāmju tipa stendi vai pop – up stendi lieliski iederēsies konferencēs, preses konferencēs vai uzņēmuma kopsapulcēs u.tml.


Lūk, daži piemēri, kā saliekamie stendi ieguva praktisku pielietojumu arī pēc izstādes, tā attaisnojot finansiālo ieguldījumu un pierādot pielietojuma daudzveidību un efektivitāti.


Atpūtas ceļojumu eksperts Vanilla travel pēc izstādes savu banera tipa stendu, Elfra ABC, novietoja birojā, kur ik dienas ierodas potenciālie klienti, lai uzzinātu par ceļojuma iespējām, ko piedāvā uzņēmums. Uz stenda attēlotā informācija, populārākie ceļojuma gala mērķi, netieši klientu pamudina izvēlēties sev vēlamo ceļojuma mērķi, neapgrūtinot ceļojuma konsultantu ar jautājumiem, uz kurieni uzņēmums piedāvā doties. Savukārt, novietojot banera stendu tuvu skatlogam, to pamana garāmgājēji, tā tiek popularizēts uzņēmums un tā pakalpojums, kā arī piesaistīti jauni potenciālie ceļot gribētāji.


Elfra ABC banera tipa stenda plakāti stiprinās ar „click” profilu palīdzību, kas nodrošina ātru un vieglu plakātu nomaiņu. Stends ir viegls un ērti transportējams tam paraudzētajā transportcilindrā, turklāt to salikt un izjaukt iespējams dažu minūšu laikā, tā nezaudējot laiku starp prezentācijām vai konferencēm, kas norisinās vienas dienas laikā dažādās vietās.


Citā piemērā Auto dīleris Toyota rāmju tipa saliekamo stendu, Elfra Elegance, pēc izstādes novietoja tirdzniecības vietā, blakus pārdošanā esošajam auto. Uz stenda tika izvietota īsa informācija par iespēju auto iegādāties līzingā. Ja klientam šāda veida jautājums bija aktuāls, dodoties uz auto salonu, tad, nejautājot tirdzniecības aģentiem, viņš šo informāciju ieguva paraugoties uz stendu. Un jau ar noformulētiem papildjautājumiem, par līzinga nosacījumiem, klients var uzsākt sarunu ar aģentu.


Elfra Elegance, rāmju tipa salokāmais stends, ir veidots no anodētiem alumīnija rāmjiem. Pateicoties iespējai mainīt stenda konfigurācijas un reklāmas paneļus, nomainot tikai vizuālo materiālu, stendu iespējams pielāgot aiz vien jaunu reklāmas un mārketinga akciju vajadzībām. Rāmju tipa stendi ir īpaši piemēroti lielformāta foto izvietošanai, turklāt informāciju uz tā iespējams izvietot uz abām stenda pusēm.


Savukārt, gaļas pārstādes uzņēmuma Marno gadījumā, Elfra Active degustācijas lete starp izstāžu un starp degustāciju periodā tika izmantota prezentācijā, kurā uzņēmuma pārstāvji informēja par aktualitātēm un jaunumiem. Konferencēs un sanāksmēs, it sevišķi, ja tajās tiek aicināti piedalīties arī masu mediji, lieliski iederas arī lielformāta pop – up un rāmja tipa stendi, kuri tiek novietoti prezentācijas vadītājam aiz muguras kā fona stends. Stends labi izskatās televīzijā un fotogrāfijās, radot asociāciju ar uzņēmumu.


Elfra Active, rāmju tipa saliekamās letes, ir īpaši piemērotas prezentācijās un pārtikas produktu degustāciju akcijās. Letes paneļi ir ātri un viegli nomaināmi, pielāgojami aiz vien jaunām reklāmas un degustāciju akcijām. Leti ir ātri un viegli salikt un izjaukt, ko paveikt ir pa spēkam jebkuram.


Kā jau piemēros var redzēt, saliekamie stendi ikdienā kalpo kā reklāmas instrumenti, nododot potenciālajiem klientiem aktuālāko uzņēmuma informāciju. Saliekamie stendi ir ērti un praktiski arī no tāda aspekta, ka nomainot tikai vizuālo informāciju stends iegūst pavisam citu izskatu un nes pavisam citu vēstījumu, kuru uzņēmums vēlas nodot potenciālajiem klientiem vai sadarbības partneriem, tādējādi ietaupot finansiālos līdzekļus jauna stenda, reklāmas instrumenta iegādei. Turklāt, pateicoties alumīnija izturībai, no kura tiek izgatavoti saliekamie Elfra stendi, tie kalpos ilgi un neliks vilties pat visaktīvākajiem izstāžu, degustāciju un prezentāciju organizētājiem.