Reklāmas stendi piemēroti klienta vajadzībām

Ne tikai reklāmai un tās sauklim ir jāizceļas pūlī, bet arī pašam stendam ir jābūt oriģinālam un uzmanību piesaistošam. Jo tikai stilīgi, oriģināli un uzmanību piesaistoši stendi palīdzēs noķert steidzīgo acu skatus un noturēt uzmanību.

Mūsdienu konkurences apstākļos stendam ir jābūt pamanāmam un jāizceļas uz kopējā fona, šeit lieti noder lielformāta grafikas. Lielformāta reklāmas mērķis ir, apvienojot izteiksmīgu grafiku ar oriģinālu tekstu, piesaistot uzmanību, sniegt galveno vēstījumu par preci vai pakalpojumu. Nomainot tikai vizuālo materiālu pati stenda konstrukcija var tikt izmantota vairakkārt.

Pašam stenda vēstījumam jābūt kodolīgam un spilgtam. Nekādā gadījumā uz lielformāta grafikas nevajadzētu izplūst garos aprakstos par preci vai pakalpojumu. Stends kalpo tikai kā „āķis” uzmanības pievēršanai.

Pievilcīgi noformēts reklāmas stends būs lielisks mārketinga un reklāmas instruments vēstījuma nodošanai. Tas piešķirs jaunu vērtību uzņēmuma piedāvātajai precei vai pakalpojumam un raisīs par to interesi.

Ja vēlies iepazīstināt ar uzņēmuma jaunumu vai iepriecināt ar izdevīgu akciju, piedāvājam izgatavot un aprīkot dažāda veida reklāmas stendus, pielāgotus tieši Jūsu individuālajām vajadzībām un funkcionalitātes specifikai, lai stenda oriģinālais un, no citiem atšķirīgais, izskats piesaistītu uzmanību un interesi par Jūsu uzņēmumu un tā piedāvāto.

Piedāvājam stendus ar reklāmas bukletu kabatiņām un plauktiem, paredzētus dažāda izmēra informatīvajiem materiāliem, stendus uz ritentiņiem, vai statiskus. Piemērotus lielformāta informatīvo materiālu izvietošanai prezentācijās vai izmantojamus reklāmas akcijās, jaunu produktu izcelšanai u.c.

Uzticiet uzņēmuma stenda aprīkojumu un grafisko noformējumu mums un mēs parūpēsimies, lai Jūsu uzņēmums paliktu atmiņā arī pēc izstādes, degustācijas, vai reklāmas kampaņām. Vairāk par mūsu piedāvātajiem reklāmas stendiem uzzini šeit.