Kādu stendu komplektāciju izvēlēties?

Pēc mēneša jāpiedalās izstādē, vasaras sezonā, nedēļas nogalēs, norisināsies jaunās produkcijas degustācijas lielveikalos un uzņēmuma vadošie speciālisti rīkos konferenci par nozares aktualitātēm. Katram no šiem pasākumiem ir nepieciešams telpas vizuālais un tehniskais aprīkojums! Vai konkrētās izstādes vajadzībām speciāli izgatavot stendu? Kādu aprīkojumu labāk izvēlēties degustācijām un konferences noformējumam?  Uzzini vairāk šajā rakstā!

Ja uzņēmums ir ieplānojis vairākas mārketinga aktivitātes vienu pēc otras, lai taupītu finansu līdzekļus, laika un darba resursus, visprātīgāk būtu izvēlēties saliekamos stendus. Tie vairākkārt lietojami, ērti transportējami, viegli uzstādāmi un to konfigurācijas nomaiņa, salīdzinājumā ar katram pasākumam jauna stenda izveidi, ir ļoti nelieli.

Degustāciju lete kā  izstādē, tā tirdzniecības centrā

Uzņēmumam, kurš nodarbojas ar pārtikas vai dzērienu ražošanu un izplatīšanu gan izstādē, gan arī rīkojot degustācijas, lieti noderēs degustāciju lete, uz kuras izvietot savu piedāvāto produkciju. Degustāciju lete, vai divas, ar fonā esošu pop – up stendu vai  rāmju tipa salokāmo stendu, uz kura redzama uzņēmuma reklāma, un reklāmas bukletu turētāju, būs piemērota neliela izstādes stenda komplektācija.

Pēc izstādes letes iespējams izmantot tirdzniecības vietās, degustāciju rīkošanas laikā. Tās ir vieglas, ērti transportējamas un ātri uzstādāmas.

Savukārt par fonu izmantotie pop – up stendi vai rāmju tipa salokāmie stendi, pēc izstādes izmantojami kā fona sienas konferencēs un uzņēmuma korporatīvajos pasākumos. Tāpat starp pasākumu periodā stends var būt kā uzņēmuma biroja vai tirdzniecības vietas interjera elements. Vizuālā informācija ir viegli nomaināma, pielāgojot konkrētai reklāmas vai mārketinga kampaņai.

Iesakām veidot šādus komplektus no mūsu piedāvātajiem saliekamajiem stendiem:

Izstādei:Degustāciju lete (Elfra ACTIVE) + Rāmju tipa salokāmais stends (Elfra ELEGANCE) + roll up tipa banera stends (Elfra ZOOM) + bukletu turētājs (Elfra BOOK)

Degustācijai: Degustāciju lete (Elfra ACTIVE) + roll up tipa banera stends (Elfra ZOOM) + bukletu turētājs (Elfra BOOK)

Konferencei/ Prezentācijai: Rāmju tipa salokāmais stends (Elfra ELEGANCE) vai (Elfra BASIC) + bukletu turētājs (Elfra BOOK)